Antonio-Mirko Čolak (lijevo)
 ANDREAS HILLERGREN Afp
U IMPRESIVNOJ FORMI

Napadač Vatrenih zabio jednog i asistirao za dva pogotka u visokom slavlju, zabio ih je već 9 ove sezone

Hrvatski reprezentativni napadač odigrao je sjajnu utakmicu u visokoj pobjedi Malmöa
Piše: HinaObjavljeno: 25. rujan 2021. 19:50

Antonio-Mirko Čolak bio je strijelac jednog i asistent za dva gola u 5-1 (2-1) domaćoj pobedi Malmöa protiv Orebra u susretu 21. kola švedskog nogometnog prvenstva.

Čolak je doveo svoju momčad u vodstvo od 2-1 u 45. minuti, da bi asistirao Naliću i Bergetu za četvrti i peti gol Malmöa u 69., odnosno 75. minuti.

Bio je ovo deveti prvenstveni pogodak Čolaka ove sezone, a naš je napadač igrao do 88. minute.

Ovom pobjedom Malmo se bodovno izjednačio s Djurgardenom i AIK-om iz Stockholma na vrhu ljestvice, sva tri sastava imaju po 41 bod, ali Malmö je odigrao susret više, dok je Orebro pretposljednji, 15. sa 16 bodova.

19. travanj 2024 12:07