LIJEPA GESTA

Neymar iznenadio bivšeg Vatrenog neočekivanim poklonom i poručio mu: ‘Zgodan si, brate! Velik zagrljaj‘

Nekadašnji Rakitićev suigrač iz Barcelone nije zaboravio na starog prijatelja
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. srpanj 2021. 14:25

Portugalski su navijači u utorak mogli uživati u prijateljskoj pripremnoj utakmici između Seville i PSG-a. U gradu Faru na jugoistoku Portugala zvijezde francuskog i španjolskog kluba odigrali su neodlučeno 2:2.

Nakon susreta bivši Vatreni Ivan Rakitić objavio je na društvenim mrežama kakvim ga je poklonom 'počastio' njegov nekadašnji suigrač Neymar. Brazilski superstar, naime, nije bio u sastavu Parižana jer koristi odmor nakon dugotrajne i iscrpljujuće Cope Americe gdje je u finalu izgubio od Argentine.

"Hvala ti na ovome dresu, brate! Šteta što nisi bio ovdje, nedostajao si. Uživaj u posljednjim danima odmora i želim ti sjajnu novu sezonu", objavio je Raketa na svome Instagram profilu.

Neymar mu je u komentarima odgovorio:

"Zgodan si. Nadam se da se vidimo uskoro, brate. Sretno i tebi u ovoj sezoni! Veliki zagrljaj."

Inače, Rakitić je na spomenutome susretu postigao prvi gol, u 40. minuti, i to iz jedanaesterca. Za 1:1 zabio je Icardi u 48., a na 2:1 povisio je Oscar (63'). Konačnih 2:2 postavio je 19-godišnji francuski napadač Kenny Nagera u 88. minuti.