Tottenham Hotspur's Croatian midfielder Niko Kranjcar participates in a team training session, at the club's training facility in London, on November 1, 2010. Tottenham Hotspurs are set to play Inter Milan in a UEFA Champions League group A football match on Tuesday. AFP PHOTO/GLYN KIRK
KAO NA TRACI

Niko Kranjčar ponovno zabio za Spurse

Zabio je u 70. minuti utakmice posljednji pogodak na utakmici zakucavši volejem loptu u mrežu s desetak metara udaljenosti nakon neuspjelog pokušaja izbacivanja lopte
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 30. srpanj 2011. 12:01

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na Brisbane Roadu domaćega londonskog trećeligaša Leyton Orienta 4-1 u prijateljskoj utakmici...

Zabio je u 70. minuti utakmice Niko Kranjčar posljednji pogodak na utakmici zakucavši volejem loptu u mrežu s desetak metara udaljenosti nakon neuspjelog pokušaja izbacivanja lopte domaćih nogometaša iz vlastitog 16-erca.

Hrvatski je reprezentativac u kombiniranome ali jakom sastavu "spursa" zaigrao na lijevoj strani veznog reda. Cijelu je utakmicu ponovno odigrao angažirano i zapaženo. U 14. je minuti topovskim udarcem zatresao gredu domaće momčadi.

Odigrao je svih 90 minuta. Vedran Ćorluka i Luka Modrić nisu bili u kadru. Dva je pogotka za sastav Harryja Redknappa zabio Peter Crouch, dok su si jednom domaćini loptu u mrežu sproveli sami.

Tottenham je cijelu utakmicu odigrao u sastavu: Cudicini - Walker, Rose, Hutton, Bassong - Kranjčar, Palacios, Pienaar, Bentley - Keane, Crouch.

24. rujan 2024 10:37