AUSTRIJSKA BUNDESLIGA

Novi udarac za Sučića i Šimića: Branitelj naslova posrnuo u Beču, Salzburg sve dalje od naslova

U ovom kolu su kiksale vodeća dva kluba, ali unatoč tome Sturm je dodatno povećao svoju prednost
Piše: HinaObjavljeno: 05. svibanj 2024. 19:13

Nogometaši bečkog Rapida svladali su aktualnog prvaka Red Bull Salzburg 2-0 u susretu osmog kola Lige za prvaka austrijske Bundeslige.

U ovom kolu tako su kiksale vodeće dvije momčadi, ali unatoč tome je vodeći Sturm dodatno povećao svoju prednost. Sturm je na domaćem terenu odigrao 1-1 protiv Hartberga, a nakon poraza Red Bull Salzburga sada Sturm ima četiri boda više.

Rapid je oba pogotka dao u drugom poluvremenu. Za 1-0 je pogodio Gruell s bijele točke, dok je u 73. minuti Burgstaller postavio konačnih 2-0. Hrvatski reprezentativac Luka Sučić počeo je utakmicu za RB Salzburg te je zamijenjen u 46. minuti. Mladi hrvatski reprezentativac Roko Šimić za goste je zaigrao od 65. minute.

05. svibanj 2024 19:14