IVO RAVLIC Cropix
FUTSAL

Novo vrijeme u finalu doigravanja svladalo Fustal Pulu! Makarani postali novi prvaci Hrvatske u futsalu

Novo vrijeme ima dvostruku krunu, prvak je i pobjednik malonogometnog Kupa u ovoj sezoni
Piše: Toni RoićObjavljeno: 29. svibanj 2022. 23:36

Makarsko Novo vrijeme novi je prvak Hrvatske u futsalu, nakon što je u finalu doigravanja svladalo Fustal Pulu 3:1 u pobjedama. Završni treći trijumf Makarani su izborili sinoć u sjajnoj utakmici na njihovom parketu, koju su nakon produžetaka riješili su svoju korist rezultatom 5:4.

Novo vrijeme je najprije sedam sekundi prije kraja regularnih 40 minuta uspjelo izjednačiti na 4:4, kada je Ignacio napravio šesti prekršaj, a kazneni udarac je realizirao Jelavić.

Isti igrač je u 47. minuti donio trijumf domaćima. Daniel Moravac je napravio prekršaj na Pulinhu, a Jelavić je opet realizirao kazneni udarac sa 10 metara i golemo slavlje u Makarskoj moglo je početi. Novo vrijeme ima dvostruku krunu, prvak je i pobjednik malonogometnog Kupa u ovoj sezoni.

24. travanj 2024 12:37