NurPhoto via Getty Images
ODLIČAN POČETAK

OBEĆAVAJUĆI DEBI ALENA HALILOVIĆA U NOVOM KLUBU! Svi su ga otpisali, a on bez ijednog odrađenog treninga bljesnuo u samo 45 minuta

Piše: Miho DobrašinObjavljeno: 04. rujan 2019. 22:22

Alen Halilović debitirao je u srijedu za Heerenveen u prijateljskoj utakmici protiv vodeće momčadi nizozemskog prvenstva Vitessea koja je završila 1:1, prilikom čega je sudjelovao u akciji za pogodak te izborio jedanaesterac.

Samo dan i pol nakon što je stigao ondje iz belgijskog Standarda, 23-godišnji donedavni kapetan mlade reprezentacije Hrvatske pokazao je veliku želju za igrom.

Halilović, bez odrađenog i jednog treninga s novom ekipom, ušao je po kiši u igru u 46. minuti i odmah po ulasku je svojom jačom lijevom nogom stvorio priliku za suigrača u napadu Chideru Ejukea.

Sudjelovao je u akciji za vodeći pogodak u 52. minuti kojeg je zabio veznjak Joey Veerman. Petnaest minuta kasnije izborio je i jedanaesterac nakon što ga je srušio vratar Bilal Bayazit u kaznenom prostoru.

Ejukea nije pogodio s bijele točke, Bayazit je obranio.

Heerenven je sedmi klub Alena Halilovića otkad je 2014. godine napustio Dinamo.

26. travanj 2024 12:49