Ante Crnac

Grzegorz Wajda/zuma Press/profimedia
DOMINACIJA DOMAĆINA

Odlična predstava donedavnog igrača HNL-a: Ante Crnac zabio i asistirao u 5:0 pobjedi svoje momčadi

Rakov je četvrta momčad poljskog prvenstva s četiri boda manje od vodećeg Slaska
Piše: HINAObjavljeno: 05. studeni 2023. 18:45

Mladi hrvatski napadač, 19-godišnji Ante Crnac bio je strijelac i asistent za poljskog prvaka Rakow iz Czestochowe u visokoj 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Zaglebiea iz Lubina u 14. kolu poljskog nogometnog prvenstva.

Crnac je u 51. minuti asistirao Yeboahu za treći gol na utakmici, da bi u 54. i sam poentirao za 4-0.

Za Crnca je ovo drugi prvenstveni gol za Rakow, a na terenu je proveo svih 90 minuta, baš kao i Fran Tudor koji je bio kapetan aktualnog prvaka.

Četvrti Rakow sada ima 26 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg Slaska, dok je Zaglebie sedmi sa 20 bodova.

24. travanj 2024 19:05