Screenshot/Youtube
ČOVJEK ZNA

OGROMAN USPJEH HRVATSKOG STRUČNJAKA ZA AZIJSKE KLUBOVE Al Ain nakon velike drame uplovio u prvo finale Lige prvaka nakon punih 15 godina

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. listopad 2016. 21:47

Hrvatski trener Zlatko Dalić plasirao se s klubom iz UAE-a Al Ainom u finale azijske Lige prvaka. Al Ainu je to prvi plasman u finale ovog natjecanja nakon punih 15 godina.

Dalićeva momčad je remizirala 2:2 u gostima kod katarskog kluba El Jaisha i s ukupnih 5:3 otišla u samu završnicu. Prvi ogled je završen 3:1 za Al Ain, a u uzvratu su podebljali ukupnu prednost golom Omara Abdulrahmana u 57. minuti.

Romarinho dvama pogocima u 67. i 81. minuti vraća domaćina u igru, ali u petoj minuti sudačke nadoknade mrežu trese Mohammed Abdulrahmnan i postavlja konačnih 2:2.

Al Ain će u finalu igrati protiv boljeg iz dvoboja korejskih klubova Jeonbuka i Seoula, a prva je utakmica završila 4:1 za Jeonbuk.

03. svibanj 2024 17:00