getty images
PRIJATELJSKA

Olić zabio u pobjedi Vukova

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. srpanj 2014. 00:02

Nogometaši Wolfsburga slavili su u predsezonskom pripremnom ogledu protiv austrijskog prvoligaša Altacha s 3-1, a među strijelce se za pobjednički sastav upisao i Ivica Olić.

Nakon 3-1 poraza u prijateljskom ogledu protiv njemačkog drugoligaša Bochuma prošlog petka momčad Dietera Heckinga upisala je istovjetnu pobjedu.

Maximilian Arnold zabio je iz dalekometnog udarca netom prije završetka prvog poluvremena, dok je hrvatski napadač postigao drugi gol na susretu u 49. minuti za vodstvo Wolfsburga 2-0. Treći je gol za "vukove" samo četiri minute kasnije zabio Naldo, dok je utjehu Altachu donio Kamerunac Louis Ngwat-Mahop 15 minuta prije kraja.

Tijekom vikenda Wolfsburg igra protiv HSV-a na predsezonskom turniru kojem je hamburška momčad domaćin. U nedjelju će igrati utakmicu za treće mjesto ili za naslov, ovisno o rezultatu njihovog susreta i onog između Bayerna i Borussije Mönchengladbach.