LA PRIMERA

Pobjeda Reala, Modriću zadnjih 13 minuta, Valencia na Mestalli pobijedila Sevilu

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. rujan 2013. 23:59

U susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na stadionu Santiago Bernabeu pobijedio Getafe 4-1, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić je u dresu 'Kraljevskog kluba' odigrao posljednjih 13 minuta.

Gosti su poveli golom Angela Lafite u petoj minuti, no domaćin je u nastavku utakmice postigao četiri gola i ostvario uvjerljivu pobjedu. Golove za Real zabili su Pepe (19), Cristiano Ronaldo (33-11m,90+3) i Isco (59).

Real Madrid vs Getafe - HD - 3RBY.NET by 3rby

Uspješna je bila i Valencia koja je na Mestalli pobijedila Sevilu 3-1. Strijelci za 'šišmiše' bili su Jonas (33, 77) i Ruiz (82), a za goste je pogodak zabio Gameira (52). Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je cijeli susret za goste.

Danas su odigrane još dvije utakmice petog kola, no obje su završile bez golova. Igrali su Celta i Villarreal, te Real Betis i Granada.

Na ljestvici vode Barcelona i Atletico Madrid sa po 15 bodova, dok je Real treći sa 13 bodova. Sevilla je posljednja s dva osvojen boda.

REZULTATI:

Valencia - Sevilla 3-1 (Jonas 33,77, Ruiz 82 / Gameiro 52)

Real Madrid - Getafe 4-1 (Pepe 19, Ronaldo 33-11m, 90+3, Isco 59 / Lafita 5)

Celta - Villarreal 0-0

Real Betis - Granada 0-0

U subotu:

Valladolid - Atletico M. 0-2 (Garcia 56, Diego Costa 72)

Real Sociedad - Malaga 0-0

Almeria - Levante 2-2 (Verza 45+3-11m, Suso 51/ Nabil El Zhar 55-11m, Papakouli Diop 60)

Rayo Vallecano - Barcelona 0-4 (Pedro 33, 47, 72, Cesc Fabregas 78)

U petak:

Osasuna - Elche 2-1 (Emiliano Armenteros 16, Oriol Riera 48/ Eduardo Albacar 88-11m)