PADALI REKORDI

POGLEDAJTE LUDNICU U MADRIDU Deset golova na Bernabeuu, hat-trick Ronalda

CR7 rekordni četvrti put osvaja Zlatnu kopačku, a u 57. minuti ga je zamijenio 16-godišnji Odegaard
Piše: HinaObjavljeno: 24. svibanj 2015. 00:55

U zadnjoj utakmici posljednjeg kola nogometnog prvenstva Španjolske, koja nije imala nikakav natjecateljski značaj, Real Madrid je svladao Getafe sa 7-3, a Cristiano Ronaldo je postigao hat-trick te je sezonu završio sa 48 golova u Primeri, dok je na drugom mjestu Lionel Messi sa 43 pogotka. Portugalac je najbolji europski strijelac četvrti put u karijeri, što je rekord. Ipak, brojku genijalnog Argentinca od 50 golova u sezoni 2011/12.

Također, 16-godišnji Norvežanin Martin Odegaard, koji je ušao u drugom poluvremenu, postao je najmlađi igrač u povijesti Reala koji je zaigrao u španjolskom prvenstvu. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić, koji se oporavlja od ozljede koljena, nije bio u postavi Reala.

Real Madrid - Getafe 7-3 (Cristiano Ronaldo 13, 32, 34-pen, Javier Hernandez 47, James Rodriguez 51, Jese 71, Marcelo 90/ Getafe 3 Sergio Escudero 22, Diego Castro 26, Medhi Lacen 42 )

21. rujan 2024 17:38