Slavlje mladih Nijemaca
 ATTILA KISBENEDEK Afp
EURO U21

Portugal u skupini svladao Hrvatsku, u polufinalu i Španjolsku, ali u finalu je Njemačka bila prejaka...

Pogotkom Nmeche početkom drugog poluvremena ‘mali Elf‘ osvojio je naslov europskih prvaka
Piše: SNObjavljeno: 06. lipanj 2021. 23:51

U finalu Europskog prvenstva U-21, koje se igralo u Ljubljani, Njemačka je pobijedila Portugal s minimalnih 1:0.

U izjednačenoj utakmici, prvo poluvrijeme je prošlo bez pogodaka, da bi početkom drugog Nijemci poveli, a pokazalo se time i riješili pitanje pobjednika natjecanja na kojem je nastupala i mlada reprezentcija Hrvatske.

U 48. minuti Nmecha se odlično snašao u šesnaestercu Portugala i naciljao mrežu za prednost 1:0. Portugalci su imali nekoliko dobrih pokušaja do kraja, ali rezultat nisu izjednačili, te su se morali zadovoljiti drugim mjestom.

29. travanj 2024 18:39