Cyle Larin bio je jedan od strijelaca

UWE KRAFT Afp
ODIGRAO JE 90 MINUTA

Preokret u Istanbulu: Zabio bivši nogometaš Gorice, a onda se probudio stroj domaćih na čelu s Vatrenim

Göztepe je poveo u 3. minuti, ali pobjedu je odnio Besiktas. Domagoj Vida odigrao 90 minuta.
Piše: HINAObjavljeno: 23. prosinac 2021. 20:38

U posljednjoj utakmici 18. kola turske Süperlig nogometaši Bešiktaša na domaćem su terenu svladali Göztepe s 2-1.

Gostujući sastav je vodio 1-0 već od 3. minute kada je strijelac bio Ndiaye, bivši nogometaš Gorice. Do poluvremena je domaćin uspio izjednačiti. U 31. minuti je Kanađanin Larin pogodio za 1-1, dok je nakon točno sat vremena igre Alžirac Ghezzal pogodio za konačnih 2-1.

Bešiktaš je do kraja strahovao za pobjedu jer je posljednjih deset minuta imao igrača manje na terenu (Rosier). Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu u obrambenom redu domaćina.

Bila je ovo tek druga prvenstvena pobjeda Bešiktaša u posljednjih osam utakmica. U tom je razdoblju aktualni turski prvak upisao dvije pobjede, dva remija i čak četiri poraza.

Bešiktaš je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto ljestvice, dok je Göztepe ostao nisko, na pretposljednjem mjestu.

19. travanj 2024 15:00