Borna Barišić (Rangers) i Cameron Macpherso (St. Mirren)
 GETTY IMAGES
ODIGRAO JE SJAJNO

Rangersi lakoćom izborili novu pobjedu, pogledajte fantastičan učinak Vatrenog na današnjoj utakmici

U drugom kolu škotskog prvenstva Glasgow Rangers je imao laganu zadaću protiv St. Mirrena.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. kolovoz 2020. 18:37

Nogometaši Glasgow Rangersa odigrali su susret 2. kola škotskog nogometnog prvenstva i opet - pobijedili. Na slavlje kod Aberdeena upisano minimalnim rezultatom, momčad legendarnog Stevena Gerrarda nadovezala je i pobjedu protiv St. Mirrena. Ovoga puta bilo je još uvjerljivijih - 3:0 pa su njegovi izabranici nastavili uspješan mini-niz na startu nove sezone.

Rangersi su do šestog boda stigli na krilima Alfreda Morelosa, koji je u 69. i 74. minuti postigao njegova dva pogotka. Prije njega, još u prvom dijelu tresla se mreža nakon što je gostujući igrač McCarthy u 23. minuti loptu poslao u svoju mrežu.

U utakmici je do 79. minute sudjelovao i hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić. Odigrao je na njegovoj standardnoj, inače vrlo dobroj razini, a ovo je učinak kojim ga je ocijenio SofaScore.