Borna Barišić

ANDY BUCHANAN Afp
GOLIJADA U GLASGOWU

Rangersi pregazili St. Mirren sa 5:2, Borna Barišić asistent, Mirko Čolak niti na klupi

Rangersi su i dalje drugi na ljestvici, uz utakmicu više ima devet bodova manje od vodećeg Celtica
Piše: HinaObjavljeno: 15. travanj 2023. 18:07

Nogometaši Rangersa ostvarili su domaću pobjedu u 32. kolu škotskog Premiershipa, pobijedili su St. Mirren s 5:2.

Put do pobjede Rangersa nije bio ugodan. Dva puta je domaćin vodio, ali je St. Mirren dva puta stizao zaostatak te je rezultat 2-2 stajao sve do 80. minute. No, tada je unutar tek 80-ak sekundi dva pogotka postigao Morelos i time svojoj momčadi osigurao pobjedu. Nakon toga je još Arfield zabio pogodak za konačnih 5-2.

Uvodna dva pogotka za Rangers su postigli Cantwell u 26. i Sakala u 48. minuti, s tim da je asistent za drugi pogodak Rangersa bio hrvatski reprezentativac Borna Barišić koji je odigrao cijelu utakmicu. Oba pogotka za St. Mirren je dao O‘Hara, u nadoknadi prvog poluvremena te u 65. minuti.

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak zbog ozljede nije konkurirao za ovaj susret. Rangers je i dalje drugi na ljestvici, uz utakmicu više ima devet bodova manje od vodećeg Celtica.

19. travanj 2024 04:10