EMPOLI, ITALY - APRIL 30: Cristian Maggio of SSC Napoli shows his dejection during the Serie A match between Empoli FC and SSC Napoli at Stadio Carlo Castellani on April 30, 2015 in Empoli, Italy. (Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)
 Gabriele Maltinti / 2015 Getty Images
SERIE A

Remi Fiorentine i Napolija

Piše: HinaObjavljeno: 01. ožujak 2016. 00:35

U posljednjem susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina i Napoli su igrali 1-1 (1-1). Oba pogotka postignuta su na samom početku susreta, domaći su poveli golom Marcosa Alonsa u 6. minuti, a samo minutu potom poravnao je Gonzalo Higuain.

Nikola Kalinić odigrao je čitavu utakmicu za Fiorentinu i pogodio gredu, dok je Milan Badelj kod "viola" iz igre izašao u 90. minuti. Ivan Strinić nije konkurirao za nastup u momčadi Napolija.

Četvrta Fiorentina sada ima 53 boda, kao i treća Roma, dok je Napoli drugi sa 58 bodova, tri manje od vodećeg Juventusa.

U prvom susretu igranom u ponedjeljak Sassuolo je kao gost svladao Lazio sa 2-0 81-0) golovima Berardija (41-11m) i Defrela (67).

Sedmi Sassuolo, za kojega je Šime Vrsaljko odigrao čitavu utakmicu, sada ima 41 bod, dok je Lazio osdmi sa 37 bodova.