BUNDESLIGA

Remi Hoffenheima i Mainza

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. veljača 2012. 23:54

U prvoj utakmici 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim i Mainz remizirali su na Rhein-Neckar-Areni odigravši 1-1.

Poveo je Hoffenheim u 9. minuti autogolom makedonskog braniča Nikolčea Noveskog. Skrenuo je Noveski loptu u vlastitu mrežu nakon udarca hrvatskog veznjaka Borisa Vukčevića iskosa s desne strane i tako postigao šesti autogol u svojoj bundesligaškoj karijeri. Izjednačio je time negativan bundesligaški rekord prema broju golova postignutih u vlastitu mrežu u vlasništvu nekadašnjeg igrača HSV-a Manfreda Kaltza.

h 1-1 m by Futbol2101

Konačnih 1-1 postavio je Mohamed Zidan u 29. minuti. Zabio je egipatski napadač s ruba peterca nakon prizemnog ubacivanja Slovaka Radoslava Zabavnika s lijeve strane.

Hrvatski napadač Srđan Lakić odigrao je svih 90 minuta za Hoffenheim, jednako kao i Vukčević.