(AP Photo/Claude Paris)
FRANCUSKA

Remi Montpelliera i St. Etiennea

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. rujan 2012. 00:47

U prvoj utakmici 6. kola francuskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Montpellier i St. Etienne podijelili su bodove na Stade de la Mossonu odigravši 1-1..

Otvarajući gol na susretu zabio je u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Pierre-Emerick Aubameyang i tako doveo St. Etienne u vodstvo. Reprezentativac Gabona poentirao je iz neposredne blizine iz prvog udarca u okvir gola na susretu nakon što je pospremio u mrežu kvalitetno ubačenu loptu Maxa Gradela s lijeve strane.

Konačnih 1-1 postavio je u 70. minuti Souleymane Camara ljevicom iz sredine kaznenog prostora u donji desni kut nakon asistencije Remyja Cabelle.

U šest odigranih kola ove sezone Montpellier je ostvario tek jednu pobjedu i trenutno drži tek 14. mjesto na ljestvici.