Seattle Soundersi su u polufinalu Lige prvaka

STEPH CHAMBERS Afp
ČEKAJU IH MEKSIKANCI

Seatle Soundersi ušli u finale sjevernoameričke Lige prvaka gdje će pokušati postati prvi osvajač iz MLS-a

Finale se igra u dvije utakmice, 26. travnja i 3. svibnja, a suparnik Seattlea če biti Unam Pumas
Piše: HinaObjavljeno: 14. travanj 2022. 09:18

Nogometaši Seattle Soundersa plasirali su se u finale sjevernoameričke Lige prvaka zahvaljujući 1:1 remiju u uzvratnom polufinalnom dvoboju na gostovanju kod New York Cityja kojim su obranili 3:1 pobjedu iz prve utakmice.

Seattle je poveo golom Raula Ruidiaza u 28. minuti, a za domaće je poravnao Santiago Rodriguez u 51. minuti.

U finalu, koji će se igrati na dvije utakmice, 26. travnja i 3. svibnja, suparnik Seattlea bit će meksički Unam Pumas.

Sjevernoamerička Liga prvaka u ovakvom formatu ustanovljena je 2008. godine, a dosada niti jedan klub iz američke MLS nije uspio osvojiti naslov. Sve naslove osvojili su meksički klubovi.

21. svibanj 2024 04:04