Slavlje Kaorua Mitome sa suigračima

GLYN KIRK Afp
ŠOK U ZAVRŠNICI

Senzacija u Engleskoj! Čovjek koji je zagorčavao život Hrvatskoj u 92. minuti izbacio Liverpool iz Kupa

Pobjednik je odlučen u drugoj minuti sudačke nadoknade izuzetno uzbudljive utakmice.
Piše: Andro PolićObjavljeno: 29. siječanj 2023. 16:36

U samo 15 dana razmaka, Liverpool je dva puta srušen u Brightonu. Nakon što je "redse" srušio u Premier ligi s 3-0, Brighton je momčad Jürgena Kloppa izbacio iz FA Kupa s 2-1.

Gosti su poveli u 30. minuti pogotkom Harveyja Elliotta, a samo devet minuta kasnije Lewis Dunk vratio je stvari na početak. Kada se činilo kako će se morati igrati ponovljena utakmica, Kaoru Mitoma, Japanac koji je prijetio i "vatrenima" u Kataru, zakucao je loptu u mrežu Alissonovih vrata, te tako Brightonu osigurao prolaz u osminu finala. Bio je ovo ujedno i njihov treći uzastopni međusobni ogled u kojem Liverpool nije uspio slaviti.

27. travanj 2024 05:49