L'EQUIPE

Šestice za Runju i Lovrena

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 28. veljača 2011. 12:29

Obojica hrvatskih nogometnih reprezentativca nastupila za svoje klubove u utakmicama 25. kola francuskog prvenstva. Niti jedan od njih nije došao do pobjede...

Lens golmana Vedrana Runje očekivano je poražen kod Rennesa 2-0. U jedanaestom porazu sezone Runje je, ipak, bio na visini zadatka. Spašavao je svoju mrežu koliko je mogao te ga je L'Equipe nagradio ocjenom šest za viđeno. Niti jedan drugi igrač Lensa nije tako visoko ocijenjen.

Do boda kod Lillea stigao je Lyon Dejana Lovrena, a hrvatski branič, koji je kao i Runje odigrao svih 90 minuta za svoju momčad. Utakmica je završila 1-1, a Lovren u njoj sudjelovao za ocjenu šest.

21. rujan 2024 11:55