GLOBAL MEDIA GROUP/DDP USA/PROFIMEDIA Global Media Group/Ddp Usa/Profimedia
PORTUGALSKA LIGA

Sezona iz snova za hrvatskog napadača! Postigao je već 10. pogodak ove sezone

U 16. minuti Gustavo je postigao prvi pogodak za Boavistu, dok je u 37. Musa povećao na 2-0
Piše: HinaObjavljeno: 03. travanj 2022. 10:34

Niz pogodaka u dresu portugalskog prvoligaša Boaviste nastavio je 24-godišnji hrvatski nogometaš Petar Musa.

U dvoboju 28. kola portugalske Primeira lige Boavista je u gostima svladala Famalicao 2-1, a veliki dio posla Boavista je obavila u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodila 2-0.

U 16. minuti Gustavo je postigao prvi pogodak iz jedanaesterca, dok je u 37. Musa povećao na 2-0. Na startu drugog dijela domaći sastav je smanjio golom Cadiza, ali se do kraja rezultat više nije mijenjao.

Boavista je trenutačno na 11. mjestu ljestvice, a Musa je postigao jubilarni deseti ligaški pogodak za Boavistu ove sezone. Trenutačno je na desetom mjestu ljestvice strijelaca.

23. travanj 2024 00:06