ANDREW MILLIGAN/PA IMAGES/PROFIMEDIA Andrew Milligan/pa Images/profimedia
REKORDER U NATJECANJU

Sjajna večer Vatrenog, Barišić asistirao za novu povijesnu titulu sa škotskim velikanom

Prošle sezone je u finalu škotskog Liga kupa Rangers poražen u finalu, bolji je bio Celtic s 2:1
Piše: HinaObjavljeno: 17. prosinac 2023. 18:56

Nogometaši Rangersa osvojili su škotski Liga kup, u finalu koje je odigrano u Glasgowu pobijedili su Aberdeen s minimalnih 1-0.

Jedini pogodak na susretu postigao je Tavernier u 76. minuti, a pritom mu je asistirao hrvatski nogometaš Borna Barišić koji je odigrao cijelu utakmicu za Rangers.

Prošle sezone je u finalu škotskog Liga kupa Rangers poražen u finalu, bolji je bio Celtic s 2:1, a Rangers je i dalje rekorder po broju naslova ovog natjecanja. Rangersu je ovo bio 28. put da je slavio u Liga kupu. Celtic je 21 put bio pobjednik, a ove nedjelje poraženi Aberdeen slavio je šest puta.

30. travanj 2024 09:04