Franjo Ivanović

BRUNO FAHY Afp
POGODAK I ASISTENCIJA

Skoro čista ‘desetka‘: Mladi Vatreni briljantnom utakmicom srušio Šimića i Kaneka

Za nedjeljnu je prezentaciju Ivanović zaradio visoku ocjenu na Sofascoreu - čak 9.5
Piše: SNObjavljeno: 29. rujan 2024. 19:13

Iako mu je Dominik Livaković u četvrtak obranio kazneni udarac protiv Fenerbahçea, Franjo Ivanović u nedjelju je ipak znatno popravio svoj tjedan.

Mladi hrvatski reprezentativac, koji se našao i na posljednjem popisu Ivice Olića za U21 reprezentaciju, bio je najbolji igrač Royale Uniona u slavlju na domaćem terenu protiv Kortrijka 3:0. Donedavni napadač Rijeke prvo je u 17. minuti asistirao Mohammedu Fuseiniju za vodstvo, dok se u 76. minuti i sam upisao u strijelce, a zatim šest minuta kasnije preselio na klupu.

Bio mu je to peti nastup za belgijski klub, a upisao je premijernu asistenciju i premijerni pogodak. Za nedjelju prezentaciju zaradio je visoku ocjenu na Sofascoreu - čak 9.5.

Inače, na terenu za gostujuću momčad od početka je bio Roko Šimić, koji je igrao do 56. minute. U završnici susreta, pak, od 74. minute, za Kortrijk je u igru ušao i Takuro Kaneko, donedavni član zagrebačkog Dinama.

02. listopad 2024 13:34