JAVIER GARCIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Javier Garcia/Shutterstock Editorial/Profimedia
OPROŠTAJ OD EUROPE?

Slovenci nanijeli Tottenhamu jedan od najtežih udaraca sezone, a Majer i društvo mogu ga izbaciti!

Težak udarac pretrpio je Tottenham u sklopu 5. kola Konferencijske lige na gostovanju u Sloveniji
Piše: SNObjavljeno: 25. studeni 2021. 22:15

Naime, u sklopu skupine G Tottenham je izgubio kod Mure s 2:1, a zanimljivo je da je do ove utakmice Mura na kontu imala 0 bodova i gol razliku 2-10.

Tomi Horvat je majstorski doveo Muru u vodstvo nakon svega 11 minuta, a u 32. minuti Spursi su ostali bez isključenog Ryana Sessegnona. Usprkos igraču manje uspjeli su vratiti u igru golom Harryja Kanea u 72. minuti, da bi potom u posljednjem napadu Spursi, koji su inače zaigrali u vrlo respektabilnom sastavu, doživjeli totalni šok.

Naime, igrala se četvrta minuta sudačke nadoknade kada je iz kontranapada Mura preko Amadeja Maroše zabila za 2:1 i ostvarila najveću pobjedu u klupskoj povijesti.

Težak je to udarac za Tottenham koji je na ljestvici skupine tek treći nakon 5 kola sa 7 bodova. Imaju 7 bodova, isto kao i drugoplasirani Vitesse, dok lider Rennes ima 11 bodova. Prve dvije momčadi idu dalje, a Spursi u zadnjem kolu moraju pobijediti Rennes Lovre Majera kako bi se mogli nadati prolasku.

"Nakon tri tjedna počinjem shvaćati situaciju. Nije jednostavno. U ovom trenutku razina u Tottenhamu nije jako visoka", rekao je nakon utakmice novi menadžer Spursa Antonio Conte.