RONNY HARTMANN Afp
KAKVA PREDSTAVA

Šou Liverpoolovog pojačanja od 100 milijuna eura: Zabio četiri komada i uništio Leipzig!

Piše: Predrag ŽukinaObjavljeno: 21. srpanj 2022. 21:45

Liverpool je nedavno iz Benfice doveo urugvajskog napadača Darwina Nuneza (23) za 100 milijuna eura i ovaj je to počeo vraćati klubu iz grada The Beatlesa.

Nunez u prve dvije pripremne utakmice nije odradio aklimatizaciju kako treba, Klopp ga je otvoreno morao braniti na konferencijama za medije nakon što su novinari secirali ovo astronomsko ulaganje. Nunez se nije proslavio u teškom porazu od Manchester Uniteda, a zatim je u pripremnoj utakmici na gostovanju kod RB Leipziga s četiri gola pokazao zašto mu je bila takva tržišna cijena.

Willi Orban i Darwin Nunez

Gosti su nakon prvog dijela vodili 1-0 golom Salaha, a onda je uslijedila Nunezova egzibicija. Mladić je u igru ušao na početku drugog poluvremena, zabio je svoj prvi gol već u 48. minuti iz jedanaesterca. Tri minute kasnije Alexander-Arnold namjestio mu je drugi, a za nepune 23 minute na terenu zabio je za 4-0 u 68. minuti na dodavanje Harveyja Elliotta. Igrala se 90. minuta kad je zabio svoj četvrti na dodavanje Fabija Carvalha zaključivši konačnih 5-0.

Postave obiju momčadi bile su jake, igrao je Dani Olmo, ne i Joško Gvardiol, koji se oporavlja od ozljede.

23. travanj 2024 04:01