Soudanijevo slavlje

Screenshot
POGLEDAJTE GOLOVE

Strašan obračun bivših zvijezda Dinama, Hajduka i Osijeka! Ovo je bila jedna od najluđih utakmica godine

Nevjerojatan susret odigran je u saudijskoj Premier Ligi - palo je čak 10 golova!
Piše: SNObjavljeno: 26. studeni 2021. 13:13

U 13. kolu saudijske Premier Lige viđena je jedna od najluđih utakmica ove sezone, ali nekoliko godina unatrag. Na sudaru Al-Fateha i Damaca pao je čak 10 golova, a konačni rezultat bio je 5-5.

Posebna zanimljivost u cijeloj priči je ta da su u nevjerojatnoj golijadi briljirale nekoć velike zvijezde HNL-a. Bivši dinamovac El Arbi Hillel Soudani zabio je dva komada za gostujući Damac, jedan je na to nadovezao i hajdukovac Mijo Caktaš, dok je za domaći Al-Fateh jedan od pet pogodaka zabio nekadašnji član Zadra i Osijeka - Ivan Santini, i to svega dvije minute nakon što je ušao u igru.

Nakon ovog dvoboja Damac je drugi s 25 bodova, koliko ima i vodeći Al Shabab, dok je Al-Fateh na 13. mjestu s 12 bodova manje.

POGOTKE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Kako se kretao rezultat:

3' Cueva (1:0)

11' Soudani (1:1)

16' Soudani (1:2)

19' Al Zaqan (2:2)

45+4' Filipe (2:3)

63' Caktaš (2:4)

69' Santini (3:4)

75' Cueva (4:4)

76' Al Buraikan (5:4)

79' Zelaya (5:5)

23. travanj 2024 11:37