Petar Musa (lijevo)

PEDRO FIUZA Nurphoto Via Afp
U ZADNJIM MINUTAMA

Sve bolji Hrvat isključen nakon što je zabio pobjednički gol za svoju momčad, evo što je napravio

Musa je u brzom protunapadu izbio sam pred domaćeg vratara, mirno ga obišao te pogodio praznu mrežu
Piše: HinaObjavljeno: 02. svibanj 2022. 06:52

Bivši mladi hrvatski nogometni reprezentativac, 24-godišnji Petar Musa svojim je 11. ovosezonskim prvenstvenim pogotkom osigurao 2-1 (1-0) pobjedu Boavisti na gostovanju kod Moreirensea u susretu 32. kola portugalskog prvenstva.

Musa je u 90. minuti u brzom protunapadu izbio sam pred domaćeg vratara, mirno ga obišao te zatim pogodio praznu mrežu za konačnih 2-1. No, zbog pretjeranog slavlja nakon postignutog pogotka Musa je odmah zatim i isključen.

Inače, Boavista je povela golom Gorrea u 20. minuti, a na 1-1 nakratko je poravnao Rafael Martins u 89. minuti.

Boavista je sada 10. na ljestvici sa 36 bodova, dok je Moreirense u zoni ispadanja, 16. sa 26 bodova.

Na vrhu je Porto sa 85 bodova, devet više s utakmicom više od drugog Sportinga.

17. travanj 2024 08:02