Detalj iz prve utakmice

VLADO KOS Cropix
BEZ IKAKVE ŠANSE

Težak poraz hrvatskih prvakinja, s ukupnih 1:8 oprostile se od snova o Ligi prvaka

Nogometašice Osijeka poražene su s 0:4 od Twentea u uzvratnoj utakmici play-offa Lige prvakinja
Piše: HinaObjavljeno: 26. rujan 2024. 21:43

Nogometašice nizozemskog Twentea s uvjerljivih su ukupnih 8:1 pobijedile Osijek, aktualne hrvatske prvakinje, čime su izborile plasman u grupnu fazu Lige prvakinja.

Nakon pobjede u prvom ogledu play-offa, 4:1 na osječkom Gradskom vrtu, igračice Twentea su u uzvratu također bile uvjerljive te su Enschedeu pobijedile 4:0.

Nakon prvog poluvremena Nizozemke su već imale tri pogotka prednosti. Golove su dale Van Dooren u 25., Tuin u 38. minuti te Te Brake u prvoj minuti nadoknade. Sve je zaključeno golom Australke Galic u 50. minuti za konačnih 4:0, odnosno čak 8:1 Twentea.

21. listopad 2024 16:36