PRIMERA

Treći uzastopni poraz Deportiva

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. listopad 2012. 00:07

Nogometaši Deportiva ubilježili su i treći poraz u nizu u španjolskoj Primeri. Istodobno je Rayo Vallecano prekinuo svoju seriju od tri poraza i u 7. kolu svladao momčad iz La Coruñe s 2-1...

Svi su pogoci na Riazoru pali u prvom poluvremenu. Piti u 18. i Jose Carlos u 29. minuti doveli su domaćina u vodstvo, a Deportivo je smanjio u 41. minuti iz jedanaesterca koji je realizirao Pizzi. Prije toga je Tito u kaznenom prostoru igrao rukom.

Zaragoza je kod kuće izgubila od Getafea s 1-0 u dvoboju u kojem je već u devetoj minuti ostala s igračem manje. Zbog grubog prekršaja na Mehdiju Lacenu isključen je Romaric. Uspjeli su domaći i u takvoj situaciji držati bod sve do 62. minute, a tada im je zbog oštrog starta na Pedru Leonu u šesnaestercu isključen Alvaro Gonzalez. Diego Castro je zabio s bijele točke, a brojčano nadmoćni Getafe je lako sačuvao prednost. Istina, u 84. minuti je i on ostao bez jednog igrača, budući da je crveni karton dobio Abdel Barrada, ali domaći to nisu iskoristili.