Navigation toggle
 ALI ATMACA Anadolu Via Afp
UVJEREN U KVALITETU

Turci ‘u šoku‘ zbog Petkovića, menadžer tvrdi: ‘On je apsolutno najbolji napadač Hrvatske kad je zdrav!‘

‘Koliko ja znam on je u komunikaciji sa Savezom, s izbornikom‘
Piše: SNObjavljeno: 17. listopad 2025. 14:50

Bruno Petković (31) se ozlijedio na treningu Kocaelispora u četvrtak navečer. To je bila i posljednja priprema pred susret s Konyasporom, a zbog ozljede u tetivi koljena, bivši Dinamov napadač i sadašnji kapetan turske momčadi je ispao iz sastava.

"Turski je klub šokiran, a Petkovića će zamijeniti Ahmet Sagat koji se ozlijedio na početku sezone", piše Kocaeli Gazete Baris. Najveća ironija u svemu tome je izjava Petkovićevog menadžera Ivana Cvjetkovića.

image

Bruno Petković

ESRA BILGIN Anadolu Via Afp

U razgovoru za SportKlub otkrio kako je njegov napadač spreman za reprezentaciju i to baš u petak, nešto prije nego su izašle vijesti o njegovoj novoj ozljedi:

- Koliko ja znam on je u komunikaciji sa Savezom, s izbornikom. Ma nije on za širi popis, on je apsolutno najbolji na toj poziciji kad je zdrav. Sad je zdrav i daj mu Bože zdravlja i siguran sam u tom kontekstu da to tako nastavi, da isporučuje i da ‘nabilda’ brojke što sada radi na jedan način, ne smije nekad biti toliko i velikodušan - kazao je Cvjetković, pa dodao:

- Apsolutno nekad mora biti sebičan. Kažem, konačno je zdrav, igra svaku utakmicu po 90 minuta što je možda nekad i previše, ali došao je u jednu ligu koja je teška, naporna, agresivna, brza i kvalitetna. Uopće ne sumnjam ukoliko nastavi ovako i bude zdrav da njemu poziv sigurno neće izostati.

05. prosinac 2025 20:01