JOSE BRETON Nurphoto Via Afp
LA PRIMERA

U posljednjem susretu kola Cadiz i Elche odigrali bez pobjednika, Ponce donio gostima bod u završnici

Ovom pobjedom se Cadiz popeo s 19. na 18. mjesto te je na pretposljednju poziciju spustio Sevillu
Piše: HinaObjavljeno: 16. siječanj 2023. 23:13

U zadnje susretu 17. kola španjolske La Lige, u derbiju začelja, nogometaši Cadiza i Elchea su osvojili po bod odigravši 1-1.

Već u sedmoj minuti domaćin je poveo sjajnim pogotkom Ocampa koji je raspalio s vrha šesnaesterca, malo iskosa te pogodio suparničku mrežu. Nakon toga su gosti zaigrali bolje, a izjednačenje su dočekali u završnici susreta.

U 81. minuti je sjajno ubacio Blanco, dok je glavom lijepo za 1-1 zabio Ponce. Do kraja susreta su obje momčadi tražile pobjedu, bilo je mnogo prilika na obje strane, no mreže se do kraja više nisu tresle.

Ovom pobjedom se Cadiz popeo s 19. na 18. mjesto te je na pretposljednju poziciju spustio Sevillu. Elche je i dalje uvjerljivo posljednja momčad na ljestvici te i dalje bez pobjede.

Početkom veljače utakmice ovog kola će odigrati Betis - Barcelona i Real Madrid - Valencia.