REUTERS
POČELO I FRANCUSKO PRVENSTVO

USPJEŠAN DEBI NAJBOLJE PRODAJE U POVIJESTI HAJDUKA Bradariću 90 minuta u pobjedi Lillea, PSG uvjerljivom pobjedom bez Neymara krenuo u obranu naslova

Piše: HinaObjavljeno: 12. kolovoz 2019. 01:05

Hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić odigrao je svih 90 minuta za Lille koji je u susretu 1. kola francuskog nogometnog prvenstva svladao Nantes sa 2-1 (1-0).

Oba gola za Lille postigao je Osimhen (19, 80), dok je Nantes nakratko izjednačio na 1-1 autogolom Celika (51-ag).

Prvak Paris SG u obranu je naslova krenuo 3-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Nimesa. Strijelci za Parižane bili su Cavani (24-11m), Mbappe (56) i Di Maria (69).

U nedjelju su još Strasbourg i Metz u alzaškom derbiju odigrali 1-1 (1-0). Domaće je u vodstvo doveo Thomasson (21), a poravnao je Diallo (47).

U subotu su igrali Marseille - Reims 0-2, Angers - Bordeaux 3-1, Dijon - Saint-Etienne 1-2, Montpellier - Rennes 0-1, Nice - Amiens 2-1 i Brest - Toulouse 1-1, dok je još u petak Lyon kao gost nadigrao Monaco sa 3-0.

01. svibanj 2024 10:57