SESKIMPHOTO/AVALON/PROFIMEDIA
TALIJAN JE HIT

Utakmica iz snova nekoć velike zvijezde: Balotelli zabio pet komada i oduševio remek-djelom

Već je u 1. poluvremenu upisao hat-trick, a njegov posljednji pogodak jedan je od najljepših ove godine
Piše: SNObjavljeno: 23. svibanj 2022. 10:00

Trabzonspor je prvak, a Fenerbahče ide u Ligu prvaka. Više-manje se sve bitno znalo uoči posljednjeg kola turske Superlige, no pravi je šou u završnici prvenstva priredio talijanski napadač Mario Balotelli.

Naime, nekoć velika zvijezda Intera, Manchester Cityja, Milana i Liverpoola zabila je u nedjelju za svoj Adana Demirspor čak pet komada u velikoj pobjedi nad Goztepeom (7-0).

Balotelli je već u prvom poluvremenu upisao hat-trick. Tresao je mrežu u 33', 35' i 44' minuti, a onda i dodao još dva pogotka u nastavku (61' i 70').

ORANGE PICS BV/ALAMY/ALAMY/PROFIMEDIA

Jedan od tih pet komada, a ujedno i njegov posljednji, bio je posebno impresivan, možda i najljepši pogodak u njegovoj karijeri. Balotelli je napadajući suparnički gol prvo biciklom dugo lomio svog čuvara, a onda iskosa s lijeve strane rabonom poslao loptu u suprotni kut.

Spomenimo i da je sezonu okončao kao drugi strijelac prvenstva s 18 golova kojma je pridodao i četiri asistencije čime je pomogao Adani da sezonu okonča na devetom mjestu ispred Sivasspora.

25. travanj 2024 01:02