ALEXEY FILIPPOV
ZABIJA KAO NA TRACI

Vatreni je jednostavno - nezaustavljiv! Vlašić postao stroj za golove i stigao do fantastičnog jubileja

Deseti pogodak sezone zabio je bivši igrač Hajduka i Evertona na gostovanju u Groznom.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. srpanj 2020. 22:08

U susretu 26. kola ruskog nogometnog prvenstva sastav moskovskog CSKA slavio je rezultatom 4:0 na gostovanju kod Akhamata u Groznom. Sjajan nastup imao je hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić koji je osim čitavog susreta na visokoj razini, dao doprinos novim pogotkom.

Njegov jubilarni deseti zgoditak ove sezone dogodio se u 62. minuti kada je Vlašić poentirao za 2:0, samo minutu nakon što je Chalov poentirao za početno vodstvo Moskovljana.

Inače, CSKA je novom pobjedom stigao na diobu četvrtog mjesta s 43 boda, koliko ima i trenutno bolje plasirani Rostov. Četiri kola prije kraj dvije spomenute momčadi imaju dva boda manje od trećeg Krasnodara, koji je na trećoj poziciji, onoj koja vodi u kvalifikacije Lige prvaka. Dodatan problem za Rostov i CSKA je taj što Krasnodar ima dvije utakmice manje.

Na drugom je mjestu Lokomotiv s 49 bodova, dok prvi Zenit ima čak 10 više, uz utakmicu manje.

21. travanj 2024 16:05