Arhiva

ANDREJ ISAKOVIC Afp
GOLIJADA NA ‘RAJKU MITIĆU‘

Veliki preokret u Beogradu: Crvena zvezda šesti put zaredom postala prvak Srbije

Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 22. travanj 2023. 20:50

Nogometaši Crvene zvezde večeras su šesti put zaredom osvojili naslov prvaka Srbije. Ukupno im je to 34. takav trofej.

U sklopu 1. kola doigravanja Superlige Srbije, Crvena zvezda je na stadionu ‘Rajko Mitić‘ u Beogradu ugostila TSC iz Bačke Topole i ostvarila pobjedu rezultatom 4:1.

Beogradskoj momčadi dovoljan je bio i bod za potvrdu naslova, no osvojili su sva tri i to preokretom u nastavku susreta.

Gosti su poveli pogotkom Đakovca iz kaznenog udarca u 20. minuti, a izjednačio je Bukari u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Isti igrač bio je strijelac u 61. minuti, Kanga je povisio na 3:1 u 69. minuti, da bi Bukari u 75. minuti kompletirao hat-trick i postavio konačnih 4:1.

TSC je i dalje u borbi za drugo mjesto za koje konkuriraju i Čukarički, Partizan te Vojvodina.

26. travanj 2024 17:28