U12 momčad NK Solina

NK SOLIN
LIJEPA VIJEST IZ ITALIJE

Veliki uspjeh mladih nogometaša: Pioniri NK Solina osvojili srebro na međunarodnom turniru u Italiji

Na turniru se natjecalo preko 4000 mladih igrača u 18 kategorija (muških i ženskih) iz 12 zemalja
Piše: SNObjavljeno: 19. listopad 2023. 14:04

Lijepa vijest stiže iz Italije gdje se mladi nogometaši NK Solina U12 mogu pohvaliti impresivnim rezultatom. Na najbrojnijem dječjem nogometnom turniru u Europi, u talijanskoj Veroni, osvojili su drugo mjesto i kući se vraćaju danas u potpuno slavljeničkom raspoloženju. Kako se radi o djeci, našim najmlađim talentima, veselje je još značajnije.

Na turniru se natjecalo preko 4000 mladih igrača u čak 18 kategorija (muških i ženskih) iz čak 12 zemalja. Boje Hrvatske branila su upravo djeca NK Solina u kategoriji mlađih pionira.

NK SOLIN

Bivši igrač Hajduka, a danas trener Ivan Tomičić sa svojim dječacima napravio je doista velik uspjeh iako su u finalu izgubili od momčadi iz Danske.

Najbolji strijelac cijelog turnira bio je Toma Ivančić sa čak 15 golova.

25. travanj 2024 15:18