ZELJKO PUHOVSKI Cropix
IPAK NISU POBIJEDILI

Trenutačno je Rakow na četvrtom mjestu ljestvice s 22 osvojena boda
Piše: HinaObjavljeno: 22. listopad 2023. 21:47

U ogledu 12. kola poljske Ekstraklase nogometaši Gornika su na domaćem terenu u Zabrzeu s 2:1 svladali Rakow, aktualnog poljskog prvaka.

Oba pogotka Gornik je postigao u prvom poluvremenu, a u oba slučaja je strijelac bio japanski nogometaš Yokota. U 82. minuti Rakow je dao počasni gol, a strijelac je bio 19-godišnji hrvatski napadač Ante Crnac koji je na početku sezone napustio Slaven Belupo te je pojačao poljskog prvaka.

GOL CRNCA POGLEDAJTE OVDJE.

Crnac je time upisao premijerni pogodak u dresu poljske momčadi, a kao i Fran Tudor odigrao je cijelu utakmicu ove nedjelje. Za Rakow je početkom drugog poluvremena u igru ušao Zoran Arsenić.

Trenutačno je Rakow na četvrtom mjestu ljestvice. Ima 22 bodova, odnosno, četiri manje od vodećeg Slaska iz Wroclawa.

27. travanj 2024 09:58