SCRRENSHOT
SLAVLJE U SUSJEDSTVU

Susret je obilježio i debi novog pojačanja Maribora Marka Tolića koji je ovog tjedna stigao u Sloveniju
Piše: Andro PolićObjavljeno: 28. kolovoz 2022. 22:29

Maribor je upisao svoju prvu pobjedu nakon 23. srpnja slavljem 1-0 na gostovanju kod Mure. Momčad Damira Krznara stigla je do pobjede u nastavku utakmice, a čovjek odluke bio je 22-godišnji hrvatski napadač Roko Baturina koji je u 75. minuti pogodio za slavlje. Maribor za pobjedu nije znao devet utakmica u nizu, a u njih čak sedam doživjeli su poraz.

Susret je obilježio i debi novog pojačanja Maribora Marka Tolića koji je ovog tjedna stigao u Sloveniju na posudbu iz Dinama. Za Krznarovu momčad zaigrala su još dva Hrvata, bivši igrač Hajduka Ivan Brnić odradio je svih 90 minuta, dok je bivši igrač Slaven Belupa Marin Laušić u igru ušao u posljednjim minutama susreta.

16. svibanj 2024 17:03