Tin Jedvaj (lijevo)
 KIRILL KUDRYAVTSEV Afp
KONAČNO JE ZABIO

Nekadašnji stoper hrvatske reprezentacije već dugo nije imao priliku proslaviti svoj pogodak.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. listopad 2021. 20:04

Nekadašnji hrvatski nogometni reprezentativac, 25-godišnji Tin Jedvaj upisao se u strijelce. Baš ovoga ponedjeljka zabio je za svoj klub, Lokomotiv iz Moskve, u domaćem ogledu 12. kola ruskog prvenstva protiv Sočija.

Jedvaj je zabio nakon kornera u 49. minuti, kada se u kaznenom prostoru suparnika najbolje snašao i nakon ubačaja Rybusa ugurao loptu u mrežu za vodstvo svoje momčadi od 2:0.

Inače, Jedvaj je u igri bio do 66. minute, a ovo mu je prvi pogodak kojeg je postigao kao igrač Lokomotiva. Posljednji put prije danas, na službenoj utakmici zabio je još u dresu Augsburga, 16. svibnja 2020. godine, u domaćem porazu od Wolfsburga. Dakle, od tada do danas prošlo je točno 527 dana.

Pogodak Jedvaja protiv Sočija pogledajte OVDJE.

18. travanj 2024 01:55