SCREENSHOT: YOUTUBE
Neobična situacija

Izveli su brzo loptu u trenucima dok su se praktički svi igrači Sloge okupili oko suca...
Piše: SNObjavljeno: 19. listopad 2020. 16:00

Neobična scena dogodila se u utakmici 11. kola srpske druge nogometne lige između Jagodine i Sloge iz Kraljeva.

Završilo je 2:0 pobjedom Jagodine, a nesvakidašnja je situacija viđena kod postizanja prvog gola.

U 12. minuti susreta dosuđen je prekršaj za Jagodinu malo iskosa izvan kaznenog prostora. Uslijedili su žestoki protesti igrača gostujućeg sastava, što su domaćini iskoristili.

Izveli su brzo loptu u trenucima dok su se praktički svi igrači Sloge 'sjatili' oko suca, ona je došla do Vladimira Ilića koji je neometan, savladao vratara i poslao loptu u praktički prazan gol.

Kada se očekivalo da će sudac poništiti gol, on je pokazao na centar i na kraju je priznat.

Susret je inače završio pobjedom Jagodine s 2:0, a drugi je gol u 15. minuti iz jedanaesterca postigao Stojković.

22. travanj 2024 08:02