SERIE A

VIDEO Bologna izvukla veliki remi protiv Milana, Udine i dalje neosvojiva tvrđava!

Bila je ovo sedma domaća utakmica Udinesea i sedma pobjeda, s 2-1 je pobijeđen gost iz Verone, Chievo
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. prosinac 2011. 18:18

U nedjelju je odigrano pet utakmica 15. kola talijanske Serije A, a kolo će biti kompletirano derbijem u ponedjeljak između Rome i Juventusa.

Prvak Milan je vjerojatno neplanirano ispustio bodove u Bologni gdje je odigrao 2-2. Ispustio je dva boda makar je imao potporu suca Rossija koji je u 72. minuti dosudio posve diskutabilni jedanaesterac za goste. Tada, pri rezultatu 1-1, je Ibrahimović navodno srušen u šesnaestercu, a Šveđanin je sam zabio za 2-1. No, u idućem napadu je Diamanti izjednačio nakon udarca s dvadesetak metara i loše intervencije golmana Milana Amelije. Do kraja su i jedni i drugi imali šanse za treći, pobjednički pogodak.

Bologna 1-0 AC Milan by goalsarena2012

Udinese je nastavio sa odličnim izvedbama ove sezone, a pogotovo su one vezane za domaći travnjak na Friuliju. Bila je ovo sedma domaća utakmica Udinesea i sedma pobjeda, s 2-1 je pobijeđen gost iz Verone, Chievo. Treba reći da je Udinese u tih sedam utakmica primio samo dva pogotka, a današnji su strijelci za Guidolinovu momčad, u nastavku, bili Di Natale i srpski igrač Basta.

Bologna 1-1 AC Milan by goalsarena2012

Udinese je ovom pobjedom, barem privremeno, skočio na prvo mjesto ljestvice.

szólj hozzá: Udinese 1-0 Chievo

Bodove su u nedjelju još dijelili Atalanta i Catanija (1-1), Novara - Napoli (1-1), te Cagliari i Parma u utakmici bez pogodaka.