ATTA KENARE Afp
ASISTENCIJA VATRENOG

Hrvatski reprezentativac odigrao je 80. minuta te upisao asistenciju, ali i žuti karton
Piše: SNObjavljeno: 19. rujan 2023. 22:06

Nogometaši Al Nassra slavili su u prvom kolu azijske Lige prvaka svladavši u utorak u gostima iranski Persepolis rezultatom 0:2.

Golove u Teheranu za saudijski su sastav postigli Abdulrahman Ghareeb (62.) i Mohammed Qassem Al Nakhli (72.), a asistent kod prvog pogotka bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović. Bila je to fantastična akcija. Cristiano Ronaldo sjajno je proigrao Vatrenog koji je utrčao u šesnaesterac po lijevoj strani te potom uposlio Ghareeba koji s nekakvih 7-8 metara nije imao težak zadatak.

Brozović je u nadoknadi prvog poluvremena zaradio žuti karton, a igru je napustio u 80. minuti kada ga je zamijenio Sami Al Naji.

Spomenimo i da su domaćini igrali s igračem manje nakon što je Milad Sarlak u 52. minuti dobio drugi žuti karton.

27. srpanj 2024 02:12