Marcelo Brozović

FAYEZ NURELDINE Afp
LOV NA VRH

Hrvatski reprezentativac upisao je treću asistenciju, a Ronaldo 13. pogodak u prvenstvenoj sezoni
Piše: SNObjavljeno: 11. studeni 2023. 21:17

U lovu na vodeći Al-Hilal, koji ima četiri boda viška, Al-Nassr je u prvih 45 minuta na gostovanju kod Al-Wehde zazidao put prema pobjedi. Alex Telles doveo je goste u vodstvo u 11. minuti pogotkom iz slobodnog udarca, dok je Abdulelah Al-Amri povećao na 2:0 u 39., nakon sjajne asistencije Marcela Brozovića. Motor Vatrenih, praktički, iz kuta je naciljao suigrača "u trepavicu", koji je glavom skrenuo loptu u mrežu. Treća je to asistencija hrvatskom reprezentativcu u saudijskom klubu.

Asistenciju Brozovića pogledajte OVDJE

Ujedno, niti ova utakmica nije mogla proći bez golgeterskog potpisa Cristiana Ronalda, koji je u 49. minuti povisio na 3-0, a 38-godišnjem Portugalcu, koji je i kapetan momčadi, to je bio 13 pogodak u 12 nastupu u ovoj sezoni saudijskog prvenstva. Anselmo je zabio za domaću momčad u 81. minuti i postavio konačan rezultat na 1:3.

20. svibanj 2024 05:06