NIJE KRENULO DOBRO

VIDEO Debi iz noćne more za Nenada Bjelicu: Poveo pa ostao bez igrača, potekla je i krv...

Trabzonspor je vodio 1:0, a onda je Sivasspor sve okrenuo s igračem više
Piše: SNObjavljeno: 20. travanj 2023. 20:39

Hrvatski trener Nenad Bjelica nije dobro krenuo u turskom Trabzonsporu. U svojem je debiju protiv Sivasspora vodio 1:0, no onda je nakon 20-ak minuta susreta ostao bez jednog igrača.

Jens Stryger Larsen je u gol šansi napravio prekršaj nad Hakanom Arslanom koji ga je u padu pogodio kopačkom pa je potekla i krv. Bjeličin je igrač iz igre iznesen na nosilima, a pri tome je dobio i crveni karton pa je Trabzonspor ostao i bez jednog igrača u polju.

OZLJEDU LARSENA POGLEDAJTE OVDJE.

Sivasspor je uz to i zabio iz penala iz kojeg je izjednačio Samuel Saiz. U 37. minuti Erdogan Yesilyurt zabija za preokret i donosi vodstvo Sivassporu. Što se isključenog i ozlijeđenog Larsena tiče, on je prevezen u bolnicu zbog sumnje na težu ozljedu glave.

Do kraja je Trabzonspor i teže stradao. Sivasspor je slavio s 4:1 nakon što su mrežu zatresli Saiz u 58. i Caicedo u 90+4. minuti.

18. svibanj 2024 15:05