Dejan Lovren u utakmici protiv Lazija u Ligi prvaka
OMAKLO SE

Hrvatski reprezentativac zabio je gol koji će htjeti što prije zaboraviti
Piše: SNObjavljeno: 16. prosinac 2020. 20:22

Zenit je pobijedio 3:1 Spartak Moskvu, no nije baš sjajno počelo za momčad iz St. Peterburga, jer u ranim minuta utakmice dogodio im se autogol i to našeg reprezentativca...

Pokušao je Dejan Lovren namjestiti loptu za svog golmana ne bi li je primio i tako započeo novi napad, no umjesto toga ga je lobao i tako pomogao gostujućoj momčadi iz Moskve.

No, domaći nogometaši u nastavku utakmice dali su "gas" i s još dva gola u mreži Moskovljana potvrdili dominaciju.

Sardar Azmoun zabio je u osmoj minuti, Jaroslav Rakicki bio je precizan u 73., a konačan rezultat postavio je Artem Džjuba u sudačkoj nadoknadi (90+3).

Kako je Lovren zabio autogol možete pogledati - OVDJE.

18. travanj 2024 10:59