Screenshot
NA PRAVOM MJESTU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. studeni 2018. 18:34

U 12. kolu škotskog Premiershipa Celtic je u Glasgowu deklasirao vodeći Hearts s visokih 5:0. Susret je obilježio bivši dinamovac Filip Benković svojim debitantskim pogotkom za slavni škotski klub.

Edouard je u 18. minuti pogodio za vodstvo Celtica, a mladi je hrvatski reprezentativac u 26. minuti lijepo pogodio glavom nakon ubačaja iz kornera Calluma McGregora.

Benković je u Celtic stigao ovoga ljeta nakon što ga je kupio Leicester za 14,5 milijuna funti i zatim ga odmah poslao na posudbu u Glasgow. Za Škote je već odigrao šest ligaških utakmica uz jednu europsku.

Na toj su utakmici za Celtic pogotke zabili još jednom Edouard u 39. minuti, Forrest u 65. i Christie u 89. minuti.

Hearts je trenutačno vodeći u prvenstvu, a Celtic je ovom pobjedom došao na samo bod zaostatka.

23. travanj 2024 11:59