Screenshot (youtube, Nk Maribor)
KORAK DO TROFEJA

Spektakularan potez vrijedan je 11. pogotka otkad je stigao na posudbu iz zagrebačkog kluba
Piše: HINA/SNObjavljeno: 25. travanj 2023. 19:02

Nogometaši Maribora, koje vodi hrvatski trener Damir Krznar, prvi su finalisti ovosezonskog slovenskog Kupa nakon gostujuće pobjede kod drugoligaša Bistrice od 3:1.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, u nastavku je poveo domaćin te je odmah u 46. minuti mrežu Maribora zatresao Kukovec. Inače, Bistrica je trenutačno na 13. mjestu drugoligaške ljestvice.

No, odgovor Maribora je bio brz, a četiri minute kasnije na 1:1 je izjednačio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Igrač Dinama na posudbi u Mariboru sjajno je pogodio s 20 metara i time samo potvrdio odličnu formu u dresu Maribora. Ovo je bio ukupno jedanaesti Tolićev pogodak otkako je došao u slovenski klub.

POGODAK TOLIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Za potpuni preokret Maribora pobrinuo se Žan Vipotnik, jedan od vodećih želja zagrebačkog Dinama, pogotkom u 56. minuti. Konačni rezultat postavio je Aljaž Antolin u 72. minuti.

19. svibanj 2024 23:35