TOM DUBRAVEC/CROPIX
ZABIO I BREKALO

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo donio je svojim golom pobjedu Wolfsburgu nad Stuttgartom
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. prosinac 2020. 20:19

Brekalo je pogodio za pobjedu u Wolfsburga u 49. minuti, a bio je to njegov drugi bundesligaški gol ove sezone.

Josip je iz igre izašao u 60. minuti, Marin Pongračić je bio na terenu do 73. minute, dok je Borna Sosa igrao za Stuttgart do 81. minute. Wolfsburg je sada četvrti sa šest bodova manje od vodećeg Bayerna.

Pogodak Brekala pogledajte OVDJE!

Osim Brekala još je jedan hrvatski nogometni reprezentativac bio strijelac u subotu. Stoper Vatrenih Domagoj Vida postigao je vjerojatno najbolji pogodak u karijeri u gostujućoj pobjedi Bešiktaša protiv Erzuruma 4:0.

Nakon ubačaja Alžirca Rachida Ghezzala, Vida je s pet metara atraktivno petom u stilu Zlatana Ibrahimovića zatresao mrežu Erzeruma. Bešiktaš je ovom pobjedom zasjeo na 4. mjesto Turske Super lige.