SCREENSHOT
KAKVA LUKAVOST!

Svoj drugi pogodak u prvenstvu postigao je 31-godišnji ofanzivac ove večeri.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. listopad 2020. 22:50

Sjajan je pogodak ove večeri u duelu 7. kola nogometnog prvenstva u Poljskoj postigao bivši igrač Rijeke, Alexander Gorgon. Dojučerašnji kapetan kluba s Rujevice je u svom petom ligaškom nastupu za Pogon iz Szczecina zabio pobjedonosni gol za konačnih 0:1 svoje momčadi na gostovanju kod Lechije u Gdanjsku.

Trenutak je to koji se dogodio u 23. minuti dvoboja, kada je 31-godišnji Austrijanac sjajno iskoristio pomutnju domaće obrane. Vidio je da ga se i ne čuva baš "kako spada", vidio je i da je vratar Lechije, Kuciak, loše postavljen i odlučio akciju završiti na jako lukav način.

Drugi je to gol Gorgona u poljskom prvenstvu ove sezone. Na isti je način (0:1 na gostovanju) riješio i dvoboj kod Piast Gliwica, a ima i jedan "punat" u prvom kolu poljskog Kupa.

Inače, za Gorgonov Pogon branio je nekadašnji vratar Hajduka, Dante Stipica. On je svoju mrežu sačuvao čistom kroz svih 90 minuta, dok je nekadašnji kapetan Bilih, Mario Maloča, utakmicu za poraženu Lechiju odgledao s klupe.

24. travanj 2024 12:34